YAZI EVİNİZDE YAŞAMAK İSTERSENİZ!

Hali hazırdaki eviniz her nerede olursa olsun, bodrum stilini evinizde yaşamak için ihtiyacınız olan pek fazla birşey yok. Duvarınızda yalın bir renk, gözden çıkardığınız fakat tekrardan kullanılabilir hale getireceğiniz babaannenizden kalan bir örtü ile koltuğunuzun oturum kısmını kaplayabilir ve eklediğiniz otantik kırlentlerle canlılık yakalayabilirsiniz.

Geç saatlere kadar bitip tekrar demlenen çaylarınızla bol bol muhabbetin belini kıracağınız sehpanızı süsleyen birkaç mum ve birbiriyle uyumsuz olabileceğini düşündüğünüz ama aslında bütünlüğü tamamlayan objelere de şans vermelisiniz. Olmassa olmazımız biraz yeşil ile son rötuşu yapıp, bodrum stilinizi tam anlamıyla tasarlamış, yazın tadını evinizde çıkarmış olursunuz...

 
   
   
   
 

RENKLERİN ENERJİSİNE GÜVENİN!

Biraz modern, biraz sempatik ama enerjiyi asla kaybetmeden işe ilk önce evinizin temel dekorasyonu olan duvarlarınızdan başlayabilirsiniz.

Sadece küçük bir bölüme canlılık katacak köklü bir değişim ve tamamlayıcı küçük aksesuarlarınız evinizdeki klasik tavrınızın yerini çok daha modern bir görünüme kavuşturmakta etkili olacaktır.