MENÜ

HAKKIMIZDA

Evinizin yeni dizaynı...

30 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Evimpark bir Kara Kardesler LTD Şti kuruluşudur, Haziran 2016’da Evimpark A.Ş. olup nevi değiştirmiş, kısa zamanda sektörde önemli bir yer edinmiştir. Evimpark A.Ş. 16.000 m2 kapalı alanda mobilyadan yataktan bazaya, yatak odasından halıya, halıdan perdeye, perdede aksesuara, aksesuardan beyaz eşyaya kadar birçok farklı ürün grubunu tüketicisi ile buluşturmaktadır.

"Evinizin Yeni Dizaynı” sloganı ile yola çıkan Evimpark, ev dekorasyonu için kaliteden ödün vermeden, şık ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir. Fonksiyonel, estetik ve dekorasyon modasını oluşturan trend renklerden oluşan mobilya, halı, perde, aksesuar ve beyaz eşya ürünleri ile gelecek dönemde de fonksiyonel ve estetiği ön planda tuttuğu yeni trend ürünleri ile tüketicilerinin gönlünde taht kurmaya hazırlanmaktadır.

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışından da ödün vermeden, yenilikçi kimliği, kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışı ve fonksiyonelliği ön planda tutan tasarımlarıyla sürekli kendini yenileyen Evimpark A.Ş. , rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile günden güne artan bir başarı grafiği yakalamaktadır.

EVİMPARK MOBİLYA

EVİMPARK A.Ş